Wydarzenia | Redaktor 0
Dzisiaj 13:06
Fordon mówi „nie” wysokiej zabudowie. Ponad sto osób na spotkaniu w sprawie Górek Fordońskich

Fordon mówi „nie” wysokiej zabudowie. Ponad sto osób na spotkaniu w sprawie Górek Fordońskich

Ponad sto osób przyszło we wtorek do Klubu Heros w Fordonie na otwarte spotkanie poświęcone przyszłości Górek Fordońskich, polany przy ul. Orląt Lwowskich oraz zapisom planu ogólnego Bydgoszczy. Wśród uczestników byli mieszkańcy, społecznicy, przedstawiciele Fordońskiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz radni, m.in. Wojciech Bielawa, Paweł Sieg, Lech Zagłoba-Zygler i Maria Gałęska. Najmocniej wybrzmiał jeden postulat: mieszkańcy nie chcą w tej części miasta wysokiej zabudowy.
-->